Jak sbalit kluka ;D

13. září 2011 v 21:37 | Wendy*** |  Wendy*** píše :)))
Jeden článek co sem měla na sém starém blogu :))). Snad bude užitečný.

Nejdřív si musíš být jista že je to ten pravý :). Musí být ve tvých očích naprosto dokonalý. Nedělej zbytečně kompromisy. Pokus se tvůj idol chová před holkama sladce, ale mezi klukama po sobě hážou svačinou tak to asi nebude ono.

Tak teď už máš jistotu. A co dál? Často se na něj dívej a usmívej se na něj. Pokud ti tvé pohledy neopětuje zřejmě o tebe nestojí a není pro tebe dost dobrý. Dej mu to náležitě najevo. Pokud ano můžeš pokračovat dál :))).

Dej se s ním do řeči. Pozor aby u toho nebyli jeho kamarádi- určitě by si z něj potom utahovali protože závidí :). Zeptej se ho třeba jestli rozumí látce z matiky a jestli by tě nechtěl doučovat. Když řekne že nemá čas nebo se jinak vymluví nejspíš je příliš nesmělí. Zkus se na něj usmát a kdyžtak to zkus jindy a jinak.

Pokud souhlasil máš skoro vyhráno :). Určitě o tebe stojí. Nezapomeň se na doučování pěkně obléct a nalíčit ;))). A hlavně nic nepředstírej. Určitě se mu budeš nejvíc líbit taková jaká seš ;).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie von Blanchet Ellie von Blanchet | Web | 13. září 2011 v 22:00 | Reagovat

OK vezmu to postupně. Kolik ti je? 10? 11? to vidím jako maximum.

1,Nejdřív si musíš být jista že je to ten pravý :). Musí být ve tvých očích naprosto dokonalý. Nedělej zbytečně kompromisy. Pokus se tvůj idol chová před holkama sladce, ale mezi klukama po sobě hážou svačinou tak to asi nebude ono.

Jako vážně? Kluk není ONO protože blbne s kámošema? Proboha kde to žiješ. Víš, nějakýho Edwarda ze Stmívání tady už nepotkáš.
Takže užitečná rada zní...hledej na něm chyby a ujisti se, že je dokonalej? Musím tě vyvést z omylu. Nikdo není. A o tom láska je.

2,Tak teď už máš jistotu. A co dál? Často se na něj dívej a usmívej se na něj. Pokud ti tvé pohledy neopětuje zřejmě o tebe nestojí a není pro tebe dost dobrý. Dej mu to náležitě najevo. Pokud ano můžeš pokračovat dál :))).

Pokud ti tvé pohledy neopětuje zřejmě o tebe nestojí a není pro tebe dost dobrý.
TO JAKO FAKT? Zbláznila ses nebo jsi tak blbá. Obojí a navrch jsi nejspíš v životě kluka neměla.

3,Dej se s ním do řeči. Pozor aby u toho nebyli jeho kamarádi- určitě by si z něj potom utahovali protože závidí :). Zeptej se ho třeba jestli rozumí látce z matiky a jestli by tě nechtěl doučovat. Když řekne že nemá čas nebo se jinak vymluví nejspíš je příliš nesmělí. Zkus se na něj usmát a kdyžtak to zkus jindy a jinak.

Jasně. Nesmělej kluk se zakoktá, normální tě pošle do prdele :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama